Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання Leave a comment

Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання.

Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання. — вибір моделей з різною продуктивністю, доступні ціни, гарантія 2 роки
У нашому каталозі представлені моделі як з аспіраційної камерою, так і без неї, що дозволить Вам підібрати машину, яка максимально підійде під Ваші технологічні потреби.

Що таке зерновий сепаратор

Так називаються машини, за допомогою яких здійснюється процес сепарації. Слово сепарація буквально перекладається з латинської як «відділення» і в сільському господарстві означає очищення насіння і поділ їх на фракції. Процес відбувається завдяки відмітним ознаками продукту — масі, щільності, розмірів і т. д.

Навіщо потрібна сепарація

При первинному зборі врожаю виходить суміш під назвою купу. Основну масу купи складає зерно, однак, у ньому також у великій кількості присутні наступні елементи:
комахи та їхні останки;
лушпиння;
солома;
кукіль;
камені;
пісок;
пил;
бур’яни та їх насіння.
При зборі врожаю комбайн відфільтровує частина відходів, проте, щоб остаточно очистити і відкалібрувати насіння, потрібне використання спеціальної техніки — зернових сепараторів, які Ви можете придбати у нас за доступними цінами.

Кінцевою метою є розділення вороху на чотири частини:

Відходи. Включають в себе всі сторонні домішки, а також пошкоджені, пророслі та уражені шкідниками зерна основної культури.
Фураж. Фуражне зерно використовується як корм для худоби. У ньому допускається незначний вміст домішок і вологість.
Посівний матеріал. Для посівного зерна допускається незначна зараженість шкідниками, вміст домішок до 3% і відносно висока вологість аж.
Продовольче зерно. Ці насіння мають найвищу якість і застосовуються для переробки на борошно. Стандарти визначають для продовольчого зерна мінімальний вміст домішок, низьку вологість і відсутність шкідливих організмів.
Таким чином, якісна сепарація є запорукою хорошої врожайності, здоров’я худоби і якості людської їжі.

Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання. Види сепараторів

Якщо ви хочете купити зерновий сепаратор, то Вам варто знати, якими вони бувають. Всі існуючі види можна розділити на дві групи:
прості;
складні.

Прості агрегати поділяють купу на дві частини — зерно та відходи. Складні моделі більш досконалі і часто являють собою комбінацію декількох простих.
Каталог Сепараторів

Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання. Типи

На сьогоднішній день в Україні використовуються наступні типи сепаруючих машин:

Ситові. Ситові моделі являють собою рухоме решето, яке безперервно струшується, підкидаючи купу в повітря. Таким чином, відбувається поділ за розміром. У деяких моделях використовується комбінація решіт з різним розміром і формою комірок для досягнення кращого результату.
Повітряні. Повітря застосовується для очищення вороху від легких домішок. Засипані в повітряний сепаратор насіння падають вниз по пневматичної каналу, зустрічаючи опір повітря. Повітря піднімає вгору легкі домішки і виносить їх у трубу для відходів.
Триерные. В них використовуються триерные циліндри, які мають спеціальні комірки. Вони поділяють зерна по довжині, тому з їх допомогою можна виділяти із зернової суміші кукольник і овсюгу.
Аспіраційні. Ці машини називаються аспіраційними колонами і використовуються для відділення легких домішок за їх аеродинамічним властивостям. Зернова суміш подається на вібруючий лоток, який вирівнює її до горизонтального стану. В такому вигляді вона заходить в повітряний потік, який піднімає вгору легкі домішки, а насіння рухаються далі.
Аеродинамічні. Вони очищають і калібрують зерно з допомогою ваги і сили тяжіння. Вони можуть відокремити практично всі види домішок і вважаються найбільш досконалими.

Принцип роботи аеродинамічного сепаратора

Потрапляючи в завантажувальний бункер, купу починає падати вниз і відразу ж потрапляє в повітряний потік, який видаляє з нього легкі домішки, збираючи їх у бік. Важкі домішки, які повітря здути не в змозі, падають прямо вниз. Якісне насіння здуваються трохи далі і виявляються над контейнерами для калібрування. Найважчі падають в контейнер для посівного матеріалу. Інші пролітають трохи далі і потрапляють у контейнери для фуражного і продовольчого зерна.

Ваговий фактор дозволяє досить точно відокремити такі складні домішки насіння інших рослин, а також пророслі, пошкоджені і зіпсовані шкідниками зерна основної культури. Завдяки своїй здатності відокремлювати практично всі види домішок, подібні агрегати використовуються для первинної та вторинної очистки, а також для сушіння і калібрування. Одна така машина здатна забезпечити більшу продуктивність і ефективність очищення, ніж комплекс з ситових, триерных, повітряних і аспіраційних сепараторів.

Зернові сепаратори – види, типи, переваги використання. Переваги

Існує кілька причин, по яких варто купити зернові сепаратори нашого виробництва, використовують аеродинамічний принцип роботи:

Швидкість. Очищення і калібрування проводиться значно швидше, ніж на класичних сепараторах для зерна. Найбільш потужні моделі здатні переробити до 200 тонн матеріалу в годину.
Ефективність. Посівний матеріал, отриманий таким способом, має схожість до 98%, відрізняється мінімальною кількістю домішок і вологи.
Економія. Такі моделі економлять електрику, а також не пошкоджують насіння в процесі обробки.
Надійність. Машина практично не має складних деталей, рухомих механізмів і точок змащення. Простота конструкції забезпечує їй надійність і зводить до мінімуму необхідне обслуговування.
Універсальність. Змінюючи потужність повітряного потоку, машину можна використовувати для роботи з усіма видами зернових культур, насінням овочів та ягід.

Чому варто працювати з нами

Ми самі розробляємо і виробляємо нашу техніку, починаючи від різання металу і закінчуючи складанням. Працюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:
якість;
низькі ціни;
безкоштовна доставка;
гарантія;
безкоштовний інструктаж і пусконалагоджувальні роботи;
Якщо ви хочете стати нашим партнером або клієнтом, то ви можете зв’язатися з нами, зателефонувавши за вказаним телефоном або залишивши заявку на сайті!

Каталог Сепараторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.