Доставка і оплата

Транспортним перевізником

За допомогою доставки транспортними компаніями як Нова Пошта, Інтайм, Делівері, САТ, Нічний Експрес. Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України

В середньому, доставка займає 1-4 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару, і яким з існуючих транспортних компаній вам зручніше отримати товар.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів.

Вартість доставки цікавить Вас товару, Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, в який необхідна доставка.

Способы оплаты

Готівкою

Оплата готівкою здійснюється при отриманні товару транспортним перевізником Нова Пошта в вашому місті.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Зверніть увагу при використанні даними способом, транспортний перевізник Нова Пошта бере окрему комісію за послуги.

Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Visa  і MaserCard

Ви можете оплатити замовлення банківською картою * Visa і MasterCard.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі “Оплата” вам потрібно вибрати «LiqPay». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов’язково потрібно мати при собі паспорт.
* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.