Монтаж міні-елеваторів Leave a comment

Монтаж міні-елеваторів

Фермерські міні-елеватори зводяться по абсолютно різноманітним технологіям. Тобто, подібні аспекти залежать саме від обсягу передбачуваної продукції, яка потребує зберіганні. Якщо зерен буде зовсім мала кількість, то дуже добре підійдуть спеціальні ангари з металу, які створюються з листового і оцинкованого заліза. Виходячи з переваг, можна провести не тільки монтаж мініелеваторов, але також і встановити на ці міні-елеватори додаткові пристрої, – наприклад, різноманітні датчики контролю клімату, які посприяють покращенню умов зберігання. За їх допомогою буде можливим ретельно стежити за всіма умовами збереження зерна. Можливо також провести монтаж навантажувачів і конвеєрів для подачі зерна, але в даному випадку варто врахувати, що, природно, ціна міні-елеватора зросте. Однак, завдяки тому, що окупність у цих агрегатів є дуже високою, на їх додатковому оснащенні потрібно навіть не особливо прагнути заощадити.

Популярні в теперішній час і “шатрові” елеватори-ангари. Зведення елеваторів саме такого виду займе дуже мало часу, адже такі споруди належать до тих, які дуже швидко зводяться. У них зерновий матеріал може зберігатися в спеціалізованих бункерах або на підлозі. Але бункери будуть набагато краще, тому як тоді буде забезпечена повна схоронність зернової продукції.

Зрозуміло, у кожного міні-елеватора є власні конструктивні особливості. Завдяки даним властивостям вони і відрізняються від інших подібних агрегатів. Наприклад, не у всіх інших елеваторах можливе створення надсилосного галереї, а також, в деяких з них задумана певна допустиме навантаження.

У тому випадку, якщо зерно вже прекрасно просушено і повністю очищено, для його зберігання не будуть вимагатися будь-які особливі умови. Тому зернову продукцію багато хто прагне помістити в безкаркасні зернові сховища, які володіють найелементарнішій вентиляційною системою. Фермерам необхідно буде лише систематично підтримувати оптимальний рівень вологості і боротися з різними шкідниками, які можуть з’явитися на складі. До того ж, даний міні-елеватор можливо навіть утеплити, але, зрозуміло, тоді він збільшиться в собівартості помітним чином.

Важливо, що міні-елеватори зовсім не зажадають наявності безлічі людських ресурсів-для обслуговування даної техніки зовсім достатньо буде п’ятнадцяти або максимум двадцяти чоловік. Якщо оснастити при цьому цех новітнім комп’ютерним спеціальним обладнанням і додатковими пристроями, то можна дуже в багато разів знизити витрати на утримання самого об’єкта, адже значна частина процесів виробництва стане практично повністю автоматизованої. Виходячи з того, що головною метою фермерів є отримання хорошої готової продукції, Ви зможете в підсумку, витративши певним чином для поліпшення умов зберігання, не тільки окупити дані витрати, але також і примножити підсумковий дохід.

Монтаж міні-елеваторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.